Designová řada FlatLine

NOVÁ DESIGNOVÁ ŘADA ZVONKOVÝCH TABEL
FLATLINE

Představujeme Vám novou designovou řadu zvonkových tabel značky Czechphone: řadu FlatLine. Její hlavní charakteristikou jsou čisté linie a nadčasový design. Vybírat můžete ze tří barevných provedení: antracit, světle šedá a měděná barva. Zvonková tabla vyrábíme v provedení do zdi s klávesnicí (kódová volba) a s elektronickým papírem, nebo pouze s papírovou jmenovkou.

 

 
Nerezová ocel - nerezová ocel tvoří i u modelové řady FlatLine hlavní prvek ochrany zvonkových tabel před poškozením (antivandal).
 
Rychlejší a snadnější montáž - nová zvonková tabla jsou navržena a vyráběna tak, aby se co možná nejvíce usnadnila a urychlila jejich montáž.
 
Rychlejší výměna papírových jmenovek - pokud nevyužijete možnost použití technologie elektronického papíru, jistě uvítáte jednodušší a rychlejší výměnu klasických papírových jmenovek.
 
Moderní úprava nerezových dílů - nerezové díly jsou vyřezávány moderním laserem s maximální přesností a opatřeny velmi odolnou povrchovou úpravou .
 
Indikační LED diody a OLED displej - tabla FlatLine mají nové prvky pro vizuální informování o vyzvánění tabla, navázané komunikaci a odemykání dveří.
 
Stupeň krytí IP44 - zvonkové tablo je chráněno proti vniknutí nástrojem či drátem větším než 1mm. Je také chráněno proti vniknutí velmi drobných cizích těles a zároveň je chráněno proti stříkající vodě ze všech úhlů.

 

 

 

 

PROVEDENÍ ZVONKOVÉHO TABLA

Zvonková tabla FlatLine jsou momentálně dostupná ve dvoudrátovém systému DUO Standard - verze klávesnice pro montáž do zdi.
Postupně Však budou dostupná i v jiných systémech. Informace týkající se termínu dostupnosti jiných možností Vám poskytne naše obchodní oddělení.

 

 

INDIKAČNÍ LED DIODY
Indikační LED diody a ikony na displeji zobrazují v reálném čase informace o činnosti, které zvonkové tablo vykonává. Jedná se o indikaci vyzvánění od zvonkového tabla na domovní telefon, o navázané komunikaci s domovním telefonem a odemčení zámku dveří.

 

ROZMĚRY

Rozměr krytu 2M:
322 x 250 mm (V x Š)
Rozměr montážní krabice* 2M:
302 x 230 x 49,5 mm (V x Š x H)
   


   
Rozměr krytu 3M:
322 x 347 mm (V x Š)
Rozměr montážní krabice* 3M:
302 x 327 x 49,5 mm (V x Š x H)
   


   
Rozměr krytu 4M:
322 x 444 mm (V x Š)
Rozměr montážní krabice* 4M:
302 x 424 x 49,5 mm (V x Š x H)
   
   
   
                                                        *) - rozměry montážních krabic jsou uvedeny bez pomocných pacek
                                                            - zápustná hloubka montážní krabice je 47 mm