Přístupový systém Synapp Cloud

SYNAPP CLOUD Vaše digitální křižovatka pro všechny přístupové systémy!

 

Vítejte v budoucnosti správy přístupových systémů. Synapp Cloud od společnosti Czechphone přináší revoluční řešení, které mění způsob, jakým řídíte a monitorujete všechny své elektronické systémy.

 

Synapp Cloud

 

VLASTNOSTI A FUNKCE

1
Přístup Kdekoliv a Kdykoliv: Díky našemu cloudovému řešení můžete mít svůj přístupový systém doslova na dosah ruky, ať jste kdekoli.
2
Komplexní Přehled: Ať už potřebujete spravovat jeden nebo více systémů, Synapp Cloud vám umožní vše sledovat na jednom místě.
3
IElektronické Jmenovky: Přidání a úprava jmenovek e-ink ve vašich zvoncových panelech je nyní snadnější než kdykoli předtím.
4
Univerzální Integrace:Díky Synapp Cloud je integrace s ostatními systémy Czechphone hračka. Ať už se jedná o přístupové systémy, systémy domovních zvonků a telefonů, nebo inteligentních senzorů. Vše můžete snadno propojit a spravovat z jednoho místa.
5
Různé urovně přístupů - restrikce na čtečku, časové restrikce, nastavení u jednotlivců nebo skupiny.
6
Analýza dat - pohodlné filtrování výpisu průchodů, grafy využívání jednotlivých čteček.

 

Zažijte inteligentní přístupový systém: Od neomezených záznamů a čipů až po pokročilé funkce, jako jsou SMS/Email notifikace o průchodu sledovaných osob, Synapp Cloud vám nabízí vše, co potřebujete pro maximální kontrolu a pohodlí.

 

Ovládněte svůj přístupový systém díky aplikaci Synapp Cloud